שמי אושר עדן פשינסקי, אני אמא לאביב, אמה ואור ונשואה לאיתי.

את הקריירה שלי התחלתי בתחום שונה מעולם הצילום אבל עדיין קשור. עולם הכרטיסים וההפקות כבעלים ומנכ"לית פשבר משרד כרטיסים. אני מגלה מיום ליום כמה שהעולם הזה שזור בעולם הצילום כמו כל חלק בחיינו. צילום זה תיעוד, ובי תמיד בער הרצון והצורך לתעד רגעים שלי ושל הסובבים אותי.

אני בוגרת קורס צילום במכללת ארטי לעיצוב ואומנויות ומהרגע שנכנסתי לעולם הזה אני לא רוצה לצאת ממנו. אני כל הזמן דואגת לאתגר עצמי וללמוד מהטובים ביותר בתחום וכמובן ממשיכה להתפתח מידי יום.

אני אדם שמאוד נמשך לתחום העיצוב והאסתטיקה, לכן חשוב לי להביא לביטוי גם בתמונות שלי את הטאץ' והסגנון האישי שלי. במהלך לימודיי גיליתי את עולם המדיה הדיגיטאלית ששאב אותי עוד יותר לעולם של יצירה ומעוף. כל תמונה שאני מצלמת היא דמיון שאני רוצה ליצור למציאות. היכולת לתפוס רגע מיוחד ולעבד אותו לרגע בלתי נשכח זה עולם ומלואו עבורי. כל רגע הוא חשוב ויש רגעים שיקרים מפז ואותם צריך לתעד ובשביל זה אני פה.

חשוב לי שתהיה ללקוחותיי חוויה קסומה , נינוחה, נעימה ומעצימה ואני מבינה שכשלקוח בוחר בי, הוא סומך עליי שאתעד עבורו רגע מיוחד במסע חייו ואני רואה בבחירה הזו שליחות.